אודות הפארק

פארק מתם הוא פארק הייטק ועסקים ייחודי המציע חווית עבודה כוללת ותנאים אופטימליים להתפתחות ולצמיחה של חברות בכל גודל. בפארק תשתיות מתקדמות ומגוון רחב של שירותים, מבנקאות, מספרה וניקוי יבש ועד גני ילדים ובתי קפה. כל אלה משתלבים עם שירות זמין וקשוב מצד צוות הפארק ויוצרים סביבת עבודה פופולרית ומבוקשת.
הפארק בבעלות משותפת של חברת גב-ים (50.1%) והחברה הכלכלית חיפה (49.9%) שבבעלות עיריית חיפה.​

שטח כולל -

דונם

שטח בנייני המשרדים -

מ”ר

מספר העובדים -

אנשים

מספר החברות בפארק -

חברות הייטק מובילות

פארק מתם ב- 360°
פארק אחד, שהופך את כל מה שחשוב לנגיש, נעים וקל.

עם הפנים קדימה ומזרחה:

הביקוש הגבוהה למשרדים בפארק הוביל לפיתוחו של מתחם מתם מזרח בו עתידים לקום בנייני משרדים מהמתקדמים בישראל. בניית המתחם המזרחי מתוכננת להתבצע בשלושה שלבים עד ל-2024 ובשטח כולל של כ-128,000 מ"ר, מתוכם ​כ-77,000 מ"ר שטח בנוי עילי. התכנון של המתחם המזרחי ישים דגש על תכנון חדשני ומודולרי.

לפעמים, להיות במקום הנכון הוא כל מה שצריך כדי להצליח. לפארק מתם יתרונות ייחודיים שהופכים אותו למוקד משיכה עבור חברות מובילות בכל קנה מידה ומכל תחומי הטכנולוגיה, הפיננסים והעסקים.
הפארק נהנה ממיקום מושלם, מתמהיל של חברות איכותיות ומחיבור להון האנושי האיכותי שקיים במוסדות האקדמיים בחיפה.

לפארק מתם מגיעות חברות גלובליות וישראליות שבחרו לשים את חווית העובדים ואת השקט הניהולי שמעניק הפארק בראש סדר העדיפויות. בסל השירותים אפשר למצוא מרכזי ספורט וכושר, מסעדות, מספרות ואפילו גני ילדים איכותיים. יחד, הם יוצרים סביבת עבודה שבה עובדים יכולים לפרוח. זו גם הסיבה שהמקום מכונה "עמק הסיליקון הישראלי".

הפארק ממוקם במבואותיה הדרומיים של חיפה בחיבור עם צירי תנועה מרכזיים ובסמיכות לתחנת רכבת והתחנה המרכזית. שירות שאטלים חינמי מסיע עובדים ומבקרים מתחנות אלה אל הפארק וחזרה.
מאפשרים נגישות גבוהה והגעה נוחה מאזור הצפון והמרכז, עם רכב ובלעדיו.
בנוסף הפארק נמצא בסמוך למרכזי התרבות והפנאי המובילים בחיפה כגון: מרכז הקונגרסים של חיפה, איצטדיון הכדורגל הבינלאומי סמי עופר, קניון עזריאלי חיפה, מרכז קסטרא לאומנויות ועוד.

תכירו את השכנים: מיקרוסופט, גוגל, אפל, אינטל, אלביט, יאהו, פיליפס, פלוריסטם וחברות מובילות אחרות.